ВЕСТИ

Информации за најновите случувања

Пролетен државен семинар со Микеле Кваранта сенсеи

seminarski poster 2013 small

Семинарот ќе се одржи во три термини/тренинзи.
Семинарска такса: 1200 денари или 20 EUR.
Секој може да учествува. Учеството е на сопствен ризик.
За повеќе информации: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: +389 70 764066