Links

Links

BASIC LINKS

Aikido World HQ - Aikikai foundation - www.aikikai.or.jpjapan

Macedonian aikido federation - Aikikai Macedonia - www.aikikai.org.mk

International aikido federation - www.aikido-international.org

Sanshinkai aikido web site - sanshinkai.eu

 

AIKIDO INFO WEB SITES

AikiWEB - www.aikiweb.com

Aikido Journal - www.aikidojournal.com

Aikido FAQ - www.aikidofaq.com

 

macedonia AIKIDO IN MACEDONIA

Aikido Ikeda Dojo, Skopje - ikeda.aikikai.org.mk

Zanshin Aikido Dojo, Kumanovo - zanshin.aikikai.org.mk/

Aikido Kenbukan dojo, Bitola - www.kenbukan.org.mk

Agatsu dojo, Kumanovo - www.agatsu.mk

Aikido club Hoshi, Skopje - www.hoshi.com.mk

 

schweiz AIKIDO IN SWITZERLAND

Aikido-schule Basel - www.aikidoschule-basel.ch

Dojo de Neuchatel - Espace Culturel - www.dojo-ne.ch

Aikido Schiavone dojo, Luzern - www.aikidoschule-luzern.ch

Aikidoschule Biel - www.aikidoschule-biel.ch

Le Cedre Aikido Dojo - www.lecedreaikidodojo.ch

Aikido Brugg - www.aikido-brugg.ch

Aikido Winterthur - www.aikido-winterthur.ch

Aikido Ikeda dojo Oftringen - www.aikido-ch.ch

Verein Aikido Ikeda Dojo Zürich - www.aikido-dojo.ch

Aikido club Aarau - www.aikikai-aarau.ch

 

serbia AIKIDO IN SERBIA

Aikido club Seishin, Belgrade - www.seishin.org.rs

Aikido club Jovica Stanojevic, Belgrade - www.aikidojs.org

Aikido Ikeda dojo Novi Sad - www.aikidoikedadojo.com

Aikido club Bushido , Nis - www.bushido-nis.co.cc/

Aikido club Vrsac - www.aikidovrsac.com

Aikido club Tisa, Zrenjanin - http://www.tisa.org.rs/

 

slovakia AIKIDO IN SLOVAKIA

Aikido dojo Bratislava - www.aikidoskolabratislava.sk

Aikido dojo Trnava - www.adt.aikidosaa.sk/site_adt

Aikido Kyo Dai dojo, Ruzomberok - www.aikidorbk.szm.sk

 

czech AIKIDO IN CZECH REPUBLIC

Aikido Ikeda dojo Praha  - www.aikido-praha.cz/

Aikido club Ostrava , Ostrava - www.aikido-ostrava.cz

Aikido club Kaigenshin , Ostrava - www.kaigensin.cz

SKP Aikido Vsetin - www.aikidovsetin.cz

 

 

netherlands AIKIDO IN NETHERLANDS

Sanshinkai Aikido Utrecht - utrecht.sanshinkai.eu

Aikidovereniging Kimusubi, Utrecht - www.aikidocentrumutrecht.nl

Aikidovereniging Seikan-No-Itten, Almere - www.aikido-almere.nl

 

poland AIKIDO IN POLAND

Aikido Ikeda dojo Torun - www.aikido-ikeda.pl

 

austria AIKIDO IN AUSTRIA

Aikido-Schule Graz - www.aikidoschule-graz.at/

 

bulgaria AIKIDO IN BULGARIA

Tendokan dojo, Sofia - www.tendokandojo.com

 

ireland AIKIDO IN IRELAND

Aikikai Ireland - www.aikikaiireland.ie

 

ucraine AIKIDO IN UKRAINE

Aikido San Shin Kai Dojo, Rivne

 

united states AIKIDO IN USA

Aikido of center city, Philadelphia - www.aikidocentercity.com