ВЕСТИ

Информации за најновите случувања

seminar poster 2014 Michele Quaranta

 

 

Чест ни е што можеме да го најавиме Пролетниот државен семинар со Микеле Кваранта шихан во 2014-та година.

Добредојдени сте!

Семинарот се состои од три тренинга.
Семинарска такса: 1200 денари или 20 EUR.
Отворен за учество.
Учеството е на сопствен ризик.
За повеќе информации: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: 070 764066